SUKCES ODYSEUSZY

DROGA SPOECZNOCI OMEGI, Z WIELK RADOCI INFORMUJ, E DRUYNA ODYSEUSZY Z kl. 5M UZYSKAA TYTU MISTRZW WIATA!!!!!
Serdecznie gratulujemy i cieszymy si z sukcesu razem z Nimi.
Szczegowe informacje po powrocie zwycizcw do szkoy.

Drodzy Pastwo,

W dniach 23-29 maja 2016 Fundacja Pegaz.la organizuje oglnopolsk kampani spoeczn Tydzie bez Monitora we wsppracy z Campaign for a Commercial-Free Childhood. Do wczenia si w t inicjatyw spoeczn serdecznie zapraszamy dzieci i rodzicw, rodziny, placwki edukacyjne, inne instytucje i grupy spoeczne, a take wolontariuszy.

Gwnym jej celem jest zwrcenie uwagi na problem coraz czstszych uzalenie od urzdze elektronicznych oraz promocja aktywnego spdzania wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Tydzie Bez Monitora to doskonaa okazja, aby zwikszy nasz niezaleno od cyfrowej rozrywki. To szansa dla dzieci i dorosych na popraw wsplnych, szczeglnie zaniedbywanych w dzisiejszych czasach, relacji rodzinnych i midzyludzkich.

Podczas Tygodnia Bez Monitora miliony dzieci i dorosych na caym wiecie deklaruj, e przez siedem dni powstrzymaj si lub w znacznym stopniu ogranicz korzystanie z urzdze z ?monitorem?. Oznacza to, e na ten czas nie tylko ogranicz korzystanie z komputerw, smartfonw i tabletw, ale przede wszystkim, e bd w tym czasie czyta ksiki, bawi si, rozmyla, tworzy, bd aktywni ruchowo i spdz wicej czasu z rodzin i przyjacimi.

Do tej pory nasz akcj objli patronatem honorowym Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz Prezydent Miasta Gdaska Pawe Adamowicz, Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek oraz Prezydent Miasta Stoecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Walz.

Zapraszamy Pastwa do wsparcia naszej akcji, bdziemy wdziczni rwnie za wszystkie sugesti, wskazwki i opini na temat naszej kampanii.

Zapraszamy na stron powicon akcji: www.bezmonitora.klubrodzica.com

Wszystkim uczniom gimnazjum jeszcze raz przypominam o moliwoci wzicia udziau w konkursie informatycznym -  ?Klasowy e-pamitnik?.

Obiady

Informuj, i w zwizku z planowanymi pracami na sieci wodocigowej przy ul. Gliwickiej 276 w Katowicach nastpi przerwa w dostawie wody w dniu 17.05.2016. (wtorek), w zwizku z powyszym obiady w tym dniu zostaj ODWOANE.

Do koca maja trwaj zapisy na obz aikido odbywajcy si w poniszych terminach:
- modsze dzieci 18-24 lipca,
- starsze dzieci 18-29 lipca.
Informacje i zapisy:
Szymon Bialik
Kazimierz Pilch
tel. 601 999 985, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Przypominam o konkursie na najlepsz rakiet wodn, ktry zgodnie z wczeniejsz zapowiedzi odbdzie si 16.05.2016.
Kada klasa od IV do VI przygotowuje jedn rakiet wodn i krtka prezentacj multimedialn na jej temat. Prezentacj oddajemy do 8:20 pani Ojrzyskiej. Wszyscy uczniowie klas VI- VI spotykaj si o godzinie 8:30 w pracowni przyrodnicze.