Szanowni Rodzice uczniw szkoy podstawowej kl. VI i gimnazjum klas I-III
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym edukacyjnym partnerem w zakresie ksztacenia jzykw obcych, firm Project Travel z Katowic, ktre odbdzie si w dniu 30.03 (roda) o godz. 17.45. Spotkanie odbdzie si w wietlicy ze scen.
W trakcie spotkania Project przedstawi kompleksow ofert w zakresie moliwoci dodatkowego ksztacenia jzykowego, jak rwnie projektw naukowych obozw jzykowych, ktre Zarzd STE i dyrekcja szkoy wprowadza od roku szkolnego 2016/2017. Obozy organizowane bd dla naszych uczniw w trakcie roku szkolnego.
Propozycje omawiane na spotkaniu to m. in:
- wyjazdy na zielon i bia szko, wyjazdy sportowo-rekreacyjne i edukacyjne
- wyjazdy jzykowe w cigu roku szkolnego (grupy) do zagranicznych szk jzykowych (gwnie Anglia, Irlandia)
- szeroka oferta jzykowych wyjazdw indywidualnych w okresie letnim: campy modzieowe, wyjazdy rodzinne, przygotowanie do egzaminw, kursy tematyczne np. literatura, eglarstwo, tenis czy leadership
- moliwoci nauki w UK/USA/Kanadzie - edukacja w szkoach prywatnych i publicznych, matura midzynarodowa IB, A-level. przygotowanie do studiw, studia na zagranicznych uczelniach.
Wicej informacji o Project Travel:

Project to firma, ktra od wielu lat zajmuje si edukacj jzykow i akademick dzieci, modziey i dorosych midzy innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach. Jako jedyna firma w Polsce jest partnerem wiodcych instytucji wyznaczajcych standardy w ksztaceniu: English UK, Quality English, IALC i British Council. Wci pozyskuje wiedz i kontakty biorc udzia w najwaniejszych midzynarodowych konferencjach edukacyjnych oraz starajc si o kolejne czonkostwa w organizacjach zrzeszajcych szkoy o najwyszym standardzie zarzdzania jakoci. Wsppracuje z wieloma szkoami prywatnymi, publicznymi, centrami jzykowymi oraz szkoami wyszymi z caego wiata, oferujc ich programy na terenie caej Polski. Dziki tej wsppracy moe kierowa do swoich Klientw specjalnie dedykowane propozycje.
Wicej na www.project-school.pl oraz www.project-travel.pl