POTRZEBNA POMOC!
Jak ju wspominalimy, uczniowie z naszej szkoy wystpili na Finale Oglnopolskim Odysei Umysw, ktry zakoczy si dla nas sukcesem - wywalczylimy moliwo reprezentowania Polski na Finaach wiatowych na Uniwersytecie Iowa w USA. Udzia w Finaach wiatowych pociga za sob ogromne koszty, wykraczajce poza moliwoci budetw szkolnych i domowych. Zwracamy si do Pastwa z prob pomocy w poszukiwaniu gwnych sponsorw.
Nie moemy pozwoli, by nasza praca i tak ogromny sukces Dzieci poszed na marne z powodu problemw finansowych. Gorco zachcamy Pastwa do wsppracy.
Pomocy finansowej poszukujemy z kadego moliwego rda. Aby reprezentowa Polsk na Finale wiatowym w Stanach Zjednoczonych potrzebujemy ok. 8 tys. PLN od osoby. Na t kwot skadaj si: bilety lotnicze ok., zakwaterowanie i wyywienie na miejscu, bilety komunikacyjne m.in transport z lotniska, koszty organizacyjne. Kada zotwka ma dla nas ogromne znaczenie. Rozmawiamy z potencjalnymi sponsorami jednak aden z nich nie podj si pokrycia cakowitych kosztw.
Moe Pastwa firma w ktrej jestecie pracownikiem lub Wasza firma jest w stanie by naszym sponsorem?
Kada kwota jest na wag zota. Wierzymy, e uda nam si nie zawie naszych Dzieci i Stanw Zjednoczonych, ktre czekaj na talenty z naszej szkoy.
Jestemy spoecznoci szkoln. Pokamy to:)
Za rok, dwa... Pastwa dziecko moe mie tak szans. Kto wie :)

Co oferujemy sponsorom?
- nazwa firmy jako sponsora bdzie podawna we wszystkich informacjach kierowanych do wszystkich mediw na etapie przygotowa, podczas wyjazdu i po powrocie.
- logo firmy sponsorujcej nasz wyjazd na stronie szkoy w roku szkolnym 2016/17,
- logo firmy umiecimu na koszulkach, w ktrych czonkowie druyn bd si fotografowa na wiatowych finaach w USA!
- wymienienie firmy jako sponsora w komunikacji spoecznociowej w ramach portalu Facebook.

Jeeli interesuje Pastwa firm wsppraca albo prywatnie proponujecie Pastwo mniejsze wsparcie, skonaktujcie si z Rodzicami naszej szkoy odpowiedzialnymi za kontakty ze sponsorami.
Pani Pawowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; 503942331
Pan Zjawiony
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; 509026601