radosna-szkoa-tablica

 

Na pocztku byo troch nerwowo, bo czasu nagli, a producent nie dostarcza zamwionych towarw, ale im trudniej co przychodzi tym bardziej cieszy. Udao si i oto mamy ?Radosn szko?!

W szkole te mona si bawi, temu wasnie ma suy rzdowy program ?Radosna Szkoa". Jego intencj jest stworzenie w szkoach warunkw do aktywnoci ruchowej, porwnywalnych ze standardami wychowania przedszkolnego. W ramach tego programu udao nam si pozyska fundusze unijne na wyposaenie miejsca zabaw dla naszych najmodszych uczniw. Nasza wietlica stwarza teraz jeszcze lepsze moliwoci organizacji zabaw ruchowych, zgodnie z naturalnymi potrzebami rozwojowymi dzieci, zwizanymi z du aktywnoci fizyczn. Obserwacja dzieciakw w trakcie zabawy i niecierpliwo z jak oczekuj na swoj kolej do ?zanurzenia si? w basenie z kulkami uwiadcza nas w przekonaniu, i bya to udana inwestycja.

 

03

wicej zdj